GWO – ART TEK KURTARICI: HUB, ÇEVİRİCİ VE KANAT KURTARMA MODÜLÜ

EĞİTİM

GWO – ART TEK KURTARICI: HUB, ÇEVİRİCİ VE KANAT KURTARMA MODÜLÜ

record_voice_overEğitmen:Ekstrem İşler
local_offerKategori:Eğitim
GWO SART-H/ SR:HSIBR
Fiyat
200 € + KDV
  • people_alt 4 Kişi
  • language Türkçe, İngilizce, Almanca
  • access_time 4 Saat 20 Dk
  • list_alt Sona Erme Yok

DERSİN AMACI

GWO- Tek Kurtarıcı: Hub, Çevirici ve Kanat Kurtarma Eğitimi, Katılımcının GWO'nun Yüksekte Çalışma'yı aşan endüstri standardı kurtarma ekipmanı, kurtarma yöntemleri ve tekniklerini kullanarak WTG hub, döndürücü ve bıçak içinde tek kurtarıcı gelişmiş kurtarma operasyonları gerçekleştirmesini sağlayacaktır.

*Eğitimler “Global Wind Organisation” İleri Kurtarma Teknikleri standardına uygun bir şekilde verilmektedir.

ÖN KOŞULLAR 

GWO ART Tek Kurtarıcı: Hub, Çevirici ve Kanat Kurtarma Eğitimlerine Katılabilmek için “Katılımcı Sağlık Beyan Formu” katılımcı onaylı, kimlik fotokopileri ve bir (1) adet fotoğraf eğitim öncesinde Ekstrem İŞLER “training@ekstremisler.com” iletilmelidir. Aynı zamanda katılımcının geçerli GWO BST Yüksekte Çalışma, Elle Taşıma, İlkyardım eğitimleriyle birlikte geçerli bir Hub, Çevirici ve Kanat Kurtarma eğitiminin olması gerekmektedir.

SERTİFİKA

Bu ders genel GWO Güvenlik Eğitim müfredatının bir modülünü temsil etmektedir. Bu modülde sertifika geçerlilik süresi sona ermemektedir. Kurtarma prosedürlerinin düzenli olarak uygulanmasını öneririz.

HEDEF KİTLE

GWO Tek Kurtarıcı: Hub, Çevirici ve Kanat Kurtarma Modülü, Rüzgar endüstrisinde veya ilgili alanlarda çalışacak ve rüzgar türbini ortamında görev alacak personeller için tasarlanmıştır. Onshore veya offshore rüzgar sektörlerinde çalışacak personel katılımı için uygundur.

EĞİTİM HEDEFLERİ

Tek Kurtarıcı: Hub, Çevirici ve Kanat Kurtarma Eğitim Modülünün sonunda katılımcılar; bir WTG hub'ında, döndürücüde ve bir kanat içinde çeşitli kurtarma senaryoları için tek kurtarıcı kurtarma stratejisinin değerlendirmesi ve belirlenmesi, tek kurtarıcı kurtarma yöntem ve tekniklerinin uygulanması hakkında bilgi ve uygulama becerisi kazanırlar.

TEK KURTARICI: HUB, ÇEVİRİCİ VE KANAT KURTARMA EĞİTİM MODÜLÜ

  • Giriş: Kapsam ve Ana Öğrenme Hedefleri 
  • Tekil Kurtarıcı Kurtarma Stratejisi
  • Egzersiz Sırasında Yaralanmayı Önlemek için Önlemler
  • Hub Kurtarma Egzersizi 1 + 2 (Kanattan)
  • Hub Kurtarma Egzersizi 3 + 4 (Çeviriciden)
  • Değerlendirme

Kursa Kayıt Ol

2021 Müşteri
Memnuniyet Oranı: 94.6%
2020 Müşteri
Memnuniyet Oranı: 87.3%