HAKKIMIZDA

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

HAKKIMIZDA

Ekstrem İşler, 2014 yılında kurulmuş İzmir / Türkiye merkezli “Eğitim ve İple Erişim“ şirketidir. Firmamız eğitim ve yüksekte çalışma alanlarında, uluslararası standartlar çerçevesinde 4 kıta ve 16 farklı ülkede en prestijli yurtiçi ve yurtdışı projelerini tamamlamış, güvenli çalışma yöntemleri ve farklı işlerde sahip olduğu geniş deneyimi ile yıllar içerisinde alanında uzman firmalardan biri olmuştur.

Ekstrem İşler, yüksekte çalışırken karşılaştığınız zorluklarda, işinize uygun güvenli erişim ve çalışma yöntemini hazırlayabilecek, müşteri isteklerini tam anlamıyla anlayıp, yorumlayıp , ihtiyaç duyulan çözümü sunabilecek, uluslararası düzeyde deneyim ve uzmanlığa sahiptir.

Yüksek Mimarili Yapılar, Rüzgar Türbinleri, Petrol ve Doğal Gaz Santralleri, Telekomünikasyon ve Ölçüm Kule Çalışmaları, Barajlar, Kara ve Demiryolları , Alışveriş Merkezleri ,Fabrikalar, Stadyum ve Köprü Projeleri gibi bir çok endüstride işiniz yüksekte çalışma ise, ihtiyaç duyduğunuz güvenilir, hızlı ve ekonomik çözümleri üretmek bizim işimizdir. Çalışma yöntemimiz olan, İple Erişim Teknikleriyle, vinç ve asansör sistemleri ile kaybettiğiniz zaman ve paradan büyük ölçüde kazanç sağlarsınız.

İple Erişim teknikleri, yüksekte çalışma alanında, dünyanın en güvenli çalışma yöntemlerinden biri olarak kabul görmektedir. Bu teknikler yıllardır birçok endüstriyel alanda kanıtlanmıştır. Projelerimizde, “İple Erişim Teknisyeni, Yüksekte Çalışma Süpervizörü , Eğitmen yada Kurtarmacı” olarak görev alan personellerimizin tamamı; başta IRATA ( Industrial Rope Access Trade Association) olmak üzere, bir dizi akredite özel eğitimi başarılı bir şekilde tamamlamış, uluslararası bağımsız eğitim kurumları tarafından eğitimleri kayıt altına alınmıştır. Belli aralıklarla çalışmaları ve eğitimleri denetlenip güncellenmektedir.

Yüksekte Çalışma faaliyetlerimizde, ilgili tüm taraflara maksimum güvenliği sağlamak için ; proje öncesinde mevcut risk ve güvenlik önlemlerini alıp, yasal mevzuat yükümlülüklerinizi eksiksiz olarak planlayıp, emniyet açısından sıfır kaza ve önce güvenlik prensibi ile çalışmalarınızı yürütmeyi amaçlıyoruz.

Çünkü güvenlik , bizim önceliğimiz….

MÜŞTERİLERİMİZİ SEVİYORUZ

ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR

EKSTREM İŞLER

EKİBİMİZ

KALİTE STANDARTLARI

ULUSLARARASI AKREDİTASYONLARIMIZ


Ekstrem İŞLER, 4 Ağustos 2016 tarihinden itibaren, güncellenen ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip sayılı firmalardan biridir. Bu sertifika, Bureau VERITAS Sertifikasyon Sağlayıcı Kuruluşu tarafından , TR004671-1 Sertifika Numarası ile, UKAS Management System akreditasyonuna uygun bir şekilde alınmıştır. Yürütmüş olduğumuz ; Eğitim Faaliyetlerinde, Rüzgar Türbin ve Yüksek Mimarili İNŞAAT Projelerinde; Montaj, Servis ve Bakım Hizmetlerini, Uluslararası ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı çerçevesinde uygulayıp, sonrasında denetimini sağlayıp , kayıt altına alıyoruz.Ekstrem İŞLER, 18 Ekim 2019 tarihinden itibaren ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemleri sertifikasına sahiptir. Bu sertifika, Bureau VERITAS Sertifikasyon Sağlayıcı Kuruluşu tarafından, TR008626 Sertifika Numarası ile, UKAS Management System akreditasyonuna uygun bir şekilde alınmıştır. Yürütmüş olduğu tüm projelerde ve eğitim çalışmalarında ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi'ni uygular, denetler ve kayıt altına almaktadır. Sürecin her evresinde çevresel etmenlerin gerekli tedbirlerle kontrol altına alınarak çevreye verilebilecek zararların asgari düzeye indirilmesini sağlayarak doğaya ve sürdürülebilir kalkınmaya önem verir.Ekstrem İŞLER, Uluslararası İş Sağlığı Ve Güvenliği standart olan OHSAH “Occupational Health and Safety Assessment Series” sertifikasına sahiptir. Yürütmüş olduğu tüm projelerde ve eğitim çalışmalarında , OHSAH 18001 : 2007 Standardı ile T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yayınladığı, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununu entegre bir şekilde uygular, denetler ve kayıt altına almaktadır. ISO 45001 : 2018 Sertifikamız, 4 Ağustos 2016 tarihinden itibaren, Bureau VERITAS Sertifikasyon Sağlayıcı Kuruluşu tarafından , TR004669-1 Sertifika Numarası ile, UKAS Management System akreditasyonuna uygun bir şekilde alınmıştır.Global Wind Organization (GWO), 2009 yılında önde gelen 13 rüzgar enerjisi şirketinin bir araya gelerek, Rüzgar türbini sahiplerinin ve üreticilerinin kar amacı gütmeden, rüzgar endüstrisinde global eğitim standardını oluşturmak adına kurduğu bir organizasyonudur. GWO Temel Güvenlik Sertifikasına sahip herhangi biri, Rüzgar Endüstrisinde yetkili ve bilgili olarak kabul edilir. Standart, herhangi bir Sertifikalı Eğitim Sağlayıcı’ nın verdiği eğitimin yetkili ve yeterli olduğunu garanti eder.
Ekstrem İŞLER Global Wind Organization Standardındaki 4 eğitim modülünü veren Dünyadaki sayılı kuruluşlardan biridir.
Yüksekte Çalışma ve Kurtarma, Yangın Bilinci, İlk Yardım ve Elle Taşıma Eğitim Modülleri verebilecek donanıma sahip Eğitim Yeri , Ekipman ve Nitelikli Eğitmenlere sahiptir.Ekstrem İŞLER GWO ART (İleri Kurtarma Eğitimi) Standardındaki 4 eğitim modülünü veren Dünyadaki ve Türkiye ‘deki sayılı kuruluşlardan biridir. GWO ART sertifikasına sahip herhangi biri kurtarma cihazı kullanarak rüzgar türbinlerinde kurtarma operasyonları gerçekleştirme hakkında yetkili ve bilgili olarak kabul edilir.

Ekstrem İşler, Türkiye ‘de gerçeğe en yakın rüzgar türbin simülasyon alanı ile Hub Kurtarma, Nasel Kurtarma, Tek Kurtarıcı: Hub Kurtarma ve Tek Kurtarıcı: Nasel Kurtarma modüllerini verebilecek ekipman ve nitelikli eğitmenlere sahiptir.Ekstrem İşler, 10 Mayıs 2021 tarihinde Bureau VERITAS Sertifikasyon Sağlayıcı Kuruluşu tarafından almış olduğu TR010319/A numaralı sertifika ile Türkiye ‘de GWO SLS/ Sapancı İşaretçi eğitim modülünü veren ilk ve tek eğitim sağlayıcı firma olmuştur.

Müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre eğitim merkezimizde, uzaktan ve sahada olmak üzere eğitim yeri, ekipman ve alanında tecrübeli eğitmenler ile bu eğitimleri vermeye yetkindir.


IRATA International endüstriyel iple erişimde dünyadaki baş otorite olarak kabul edilmektedir. 1988 yılında İngiltere’de ilk olarak Industrial Rope Access Trade Association olarak kurulmuştur. IRATA International'ın iple erişim sistemi yüksekte çalışma için güvenli bir yol olup, ipler ve ilgili ekipman çalışma bölgesine erişim, çalışma ve o yerden ayrılmak için amacıyla kullanılmaktadır.

Derneğin eğitimci ve operatör üyeleri, IRATA International kalite güvence, güvenlik, eğitim ve iş uygulamaları gereksinimlerini karşılamaları adına, belirli giriş yeterliliklerini sağlaması gerekmektedir ve düzenli olarak denetimlere tabidirler.

Ekstrem İşler, 2021 yılında almış olduğu akreditasyon ile IRATA Operator & Trainer ünvanını kazanmıştır. Hızını kesmeden eğitim kapsamını genişletmeye devam ederek Uluslararası geçerliliği olan IRATA Eğitimlerini Ekstrem İşler Eğitim Merkezinde sizlerle buluşturmaktadır.


ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ

POLİTİKALARIMIZ

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

BAŞTA ENERJİ VE İNŞAAT SEKTÖRLERİ OLMAK ÜZERE PEK ÇOK ALANDA GELENEKSEL YÖNTEMLERLE ERİŞİMİN YETERSİZ KALDIĞI YÜKSEK RİSKLİ MONTAJ-DE MONTAJ, SERVİS BAKIM HİZMETLERİNİ SUNAN EKSTREM İŞLER, BU HİZMETLERİNDE MÜŞTERİ, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE ŞARTLARINA UYGUN YASALARLA BELİRLENMİŞ ÇERÇEVEDE KALİTELİ, MODERN VE SIRA DIŞI HİZMETLER SUNMAYI İLKE EDİNMİŞTİR.

KURULUŞUMUZ, YÜRÜTTÜĞÜ ÇALIŞMALARDA, YÜRÜRLÜKTE BULUNAN ULUSAL VE ULUSLARARASI YASAL ŞARTLAR, ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ MEVZUATLARI, ÜRÜN ŞARTLARI VE MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNİ DİKKATE ALARAK BU DOĞRULTUDA SÜRDÜRMEYİ BENİMSEMİŞTİR. YAPTIĞIMIZ İŞLERDE, HİZMET KALİTESİ İÇİN BELİRLEDİĞİMİZ HEDEFLERE YÖNELİK TÜM ŞARTLARI GÖZDEN GEÇİRMEYİ, YÜRÜTTÜĞÜMÜZ FAALİYETLERE YÖNELİK UYGULANABİLİR KALİTE, ÇEVRE VE İSG STANDARTLARINI KONTROL ETMEYİ BENİMSEMİŞTİR.

EKSTREM İŞLER’ DE İŞİMİZİN RİSKLERİNİ VE SORUMLULUĞUNU BİLEREK EKİPLERİMİZİN KARŞI KARŞIYA OLDUĞU ZORLUKLARA, ACİL DURUMLARA VE HER TÜRLÜ RİSKLERE KARŞI ÖNLEMLER ALMAYI BİR ÇALIŞMA YÖNTEMİ OLARAK SEÇTİK.

TÜM PERSONELİMİZE MESLEKİ SINIFIMIZ OLARAK GÖRDÜĞÜMÜZ “ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK” BİLGİSİNİ KAZANDIRMAK VE PERSONELİMİZİN YETKİNLİKLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN SÜREKLİ EĞİTİM VERİYORUZ.

EKSTREM İŞLER, DOĞAL KAYNAKLARIN VERİMLİ KULLANIMI VE İNSAN SAĞLIĞINA ÖNEM VEREREK OLUŞTURDUĞU ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ ÇERÇEVESİNDE TEHLİKELERİN ORTADAN KALDIRILMASI, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE RİSKLERİNİN, FAALİYETLERİMİZDEN DOĞAN ÇEVRE BOYUTLARININ, ÇEVRE KİRLENMESİNİN VE İŞ KAZALARININ, YARALANMALARIN SAĞLIĞIN BOZULMASININ VE MESLEK HASTALIKLARININ ÖNLENMESİ İLKESİ İLE ÇALIŞMAYI, ÇEVRENİN KORUNMASI VE UYGUN ÇALIŞMA KOŞULLARI OLUŞTURULMASINI ESAS ALIR.

EKSTREM İŞLER PERSONELİNE BİLİNÇ VE BİLGİ KAZANDIRMAYI VE SİSTEME KATILIMINI AMAÇLAR. KURULUŞUMUZ ÇALIŞANLARININ YETKİNLİKLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN SÜREKLİ EĞİTİMLER VERİR.

KURULUŞUMUZ, DEĞİŞEN ŞARTLAR VE GELİŞEN TEKNOLOJİYE UYUMU SAĞLAMAK AMACIYLA TEKNOLOJİK VE MODERN İMKÂNLARDAN EN FAZLA ŞEKİLDE YARARLANARAK FAALİYETLERİNİ YÜRÜTÜR. MESLEKİ BİLGİLER VE GELİŞEN TEKNOLOJİYE YÖNELİK BİLGİLER SÜREKLİ GELİŞTİRİLECEKTİR.

MÜŞTERİLERİN MEMNUNİYETİNE, SAĞLIKLI VE TEMİZ BİR ÇEVREYE, TEDARİKÇİLERİMİZLE GÜVEN İÇİNDE BİR İŞ BİRLİĞİNE, PERSONELİMİZİN SAĞLIĞINA, BELİRLEMİŞ OLDUĞU HEDEFLERE ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞMAYA VE PERFORMANSINI SÜREKLİ İZLEMEK, GÖZDEN GEÇİRMEK SURETİYLE SÜRDÜRÜLEBİLİR GELİŞMEYE ODAKLANIYORUZ.KALİTE POLİTİKAMIZ

EKSTREM İŞLER, YÜKSEK MİMARİLİ YAPILARDA VE HER TÜRLÜ YÜKSEKTE YAPILAN İŞLERDE PROFESYONELLİK VE ÜSTÜN HİZMET ANLAYIŞI İLE KALİTELİ HİZMET VERMEYİ AMAÇ EDİNMİŞTİR.

EKSTREM İŞLER, KALİTELİ HİZMET AMAÇLARINI DESTEKLEYEN KURUMSAL GELİŞİMİ SAĞLAMAK AMACIYLA KALİTE AMAÇLARI İLE ÇALIŞMAKTADIR. AMAÇLADIĞI SEVİYEYE ULAŞMAK İÇİN TEKNOLOJİK VE MODERN İMKÂNLARDAN YARARLANMAYI SEÇMİŞTİR.

EKSTREM İŞLER, SÜRDÜRDÜĞÜ FAALİYETLERDE İŞİN KALİTESİNİ SÜREKLİ İZLER, BELİRLİ NOKTALARDA KONTROL EDER VE UYGUNSUZLUKLAR İÇİN DÜZELTMELER VE DÜZELTİCİ FALİYETLER GERÇEKLEŞTİRİR. TÜM FAALİYETLERDEKİ KALİTEYİ ETKİLEYEN RİSKLERİ ÖNCEDEN BELİRLEYEREK HATALARI ÖNLEYİCİ FAALİYETLER YÜRÜTÜR.

EKSTREM İŞLER, TEDARİKÇİLERİNİN KALİTEYİ OLUŞTURAN TEMEL UNSUR OLDUĞU BİLİNCİYLE TEDARİKÇİ PERFORMANSLARINI İZLER VE SATIN ALDIĞI ÜRÜN VE HİZMETLERİN KENDİ HİZMETLERİNİN KALİTESİ SEVİYESİ İLE UYUMUNU DENETLER.

EKSTREM İŞLER YASAL ŞARTLAR BAŞTA OLMAK ÜZERE FAALİYETLERİ İLE İLGİLİ STANDARTLARA VE MÜŞTERİ ŞARTLARINA UYMAYI TAAHHÜT EDER. KURULUŞUMUZ, SON TEKNOLOJİK VE MESLEKİ GELİŞMELERİ İZLEYEREK TÜM FAALİYETLERİNİ GELİŞTİRMEYİ VE KURDUĞU KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYİ TAAHHÜT EDER.İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

EKSTREM İŞLER, YÜRÜTTÜĞÜ TÜM FAALİYETLERDE, ÇALIŞANLARIN SAĞLIĞINI, İŞLERİN GÜVENLİ VE EMNİYETLİ ŞEKİLDE GERÇEKLEŞMESİNİ TEMEL ŞİRKET PRENSİBİ OLARAK KABUL ETMİŞTİR.

İŞ SAĞLIĞI VE İŞ EMNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEDE TUTACAK TEKNOLOJİYİ VE YÖNTEMLERİ UYGULAMAK, İŞ KAZALARINI ÖNLEMEK, HER YENİ PROJEDE TEHLİKE VE RİSKLERİ BERTARAF ETMEKTE SÜREKLİ İYİLEŞTİRME SAĞLAMAK ŞİRKET POLİTİKALARININ EN ÖNEMLİ PARÇASIDIR.

EKSTREM İŞLER, TAAHHÜT ETTİĞİ PROJELERDE, YASAL MEVZUATI İNCELER TÜM BU YAPTIRIMLARI YERİNE GETİRMEYE AZAMİ SEVİYEDE ÖZEN GÖSTERİR.

EKSTREM İŞLER; YÜRÜTTÜĞÜ TÜM ÇALIŞMALARDA SIFIR KAZA HEDEFİNİ YERİNE GETİRECEK ÖNLEMLERİ ALIR. ZAMAN KAZANMAK VEYA MALİYET AZALTMAK İÇİN İŞ SAĞLIĞINDAN VEYA EMNİYETTEN ÖDÜN VERMEZ. BU ANLAYIŞLA OLUŞTURDUĞU İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HEDEFLERİNE ULAŞMAK ÜZERE ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜR.

EKSTREM İŞLER, KENDİ ÇALIŞANLARINI VE TAŞERONLARINI, İŞ SAĞLIĞI VE EMNİYETİ KONUSUNDA EĞİTİR VE BİLİNÇLENDİRİR. İŞVEREN TEDARİKÇİ VE DİĞER PAYDAŞLARI İLE İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA ORTAMI SAĞLAMAKTADIR.

EKSTREM İŞLER; TÜM FAALİYETLERİNDE, İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİNİ MAKSİMUM DÜZEYDE TUTMAK AMACIYLA, GEREK İŞ İÇİN GEREKSE KİŞİSEL KORUNMA İÇİN EN UYGUN MAKİNE, EKİPMAN, DONANIM VE TEKNOLOJİNİN KULLANILMASINI SAĞLAR.

EKSTREM İŞLER; UYGULAYACAĞI SİSTEMLER VE YÖNTEMLER İLE İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ AÇISINDAN KAZA RİSKLERİNİN SİSTEMATİK ŞEKİLDE YÖNETİLMESİNİ VE KAYDA DEĞER TEHLİKELERİN BERTARAF EDİLMESİNİ SAĞLAR. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ HAKKINDA TÜM ÇALIŞANLARIMIZ VE TAŞERONLARIMIZ BİLİNÇLENDİRİLİR VE TARİF EDİLEN SİSTEM VE YÖNTEMLERE KAYITSIZ ŞARTSIZ UYMALARI SAĞLANIR.GWO EĞİTİM POLİTİKAMIZ

EKSTREM İŞLER, AKREDİTE OLDUĞU 2016 YILINDAN BUGÜNE, RÜZGÂR ENDÜSTRİSİNDE GÖREV ALAN YA DA YENİ BAŞLAYACAK PERSONELLER İÇİN TASARLANMIŞ, GLOBAL WIND ORGANISATION (GWO) EĞİTİMLERİ KAPSAMINDA VERİLEN;

BST (BASIC SAFETY TRAINING),
BST-R (BASIC SAFETY TRAINING REFRESH)
BSTR – P (BASIC SAFETY TRAINING REFRESH PARTIAL)
ART (ADVANCED RESCUE TRAINING)
ART-R (ADVANCED RESCUE REFRESHER TRAINING)
SLS (SLINGER SIGNALLER / RIGGER SIGNAL PERSON TRAINING)

EĞİTİMLERİNİ GWO STANDARDI, GÜNCEL VERSİYON VE KOŞULLARINA UYGUN TAKİP EDİP, SÜREKLİ KENDİNİ YENİLEYİP, TEORİK VE PRATİK ŞEKİLDE KALICI VE KALİTELİ EĞİTİMLER VERMEYİ, SIFIR KAZA MANTIĞI İLE ÇALIŞACAK TEKNİSYENLER YETİŞTİRMEYİ TAAHHÜT EDİYORUZ.

EKSTREM İŞLER EKİBİ OLARAK;

  • “EĞİTİM MERKEZİ” “UZAKTAN ONLINE EĞİTİM” VEYA “ÇALIŞMA SAHANIZDA” GWO STANDARDINA KOŞULLARINA UYGUN, AYNI KALİTEDE EĞİTİMLER VERMEYİ,
  • GWO STANDARDI GÜNCEL VERSİYON VE ÜLKEMİZ YASAL ŞARTLARINA UYGUN ENTEGRE EĞİTİMLER VERMEYİ,
  • GWO BST TEMEL VE YENİLEME EĞİTİM MODÜLLERİNDE YER ALAN, “ELLE TAŞIMA, YÜKSEKTE ÇALIŞMA, İLKYARDIM VE YANGIN BİLİNCİ EĞİTİMLERİNDE” TEKNİK YETERLİLİK, SÜREKLİ İYİLEŞTİRME VE ÜSTÜN HİZMET ANLAYIŞI İLE ULUSLARARASI KALİTEDE EĞİTİMLER VERMEYİ,
  • GWO ART TEMEL VE YENİLEME EĞİTİM MODÜLLERİNDE YER ALAN, "HUB, ÇEVİRİCİ VE KANAT İÇİ KURTARMA (ART-H) (ART-HR), NASEL, KULE VE BODRUM KATI KURTARMA (ART-N) (ART-NR), TEK KURTARICI: HUB, ÇEVİRİCİ VE KANAT İÇİ KURTARMA (SART-H) TEK KURTARICI: NASEL, KULE VE BODRUM KATI KURTARMA (SART-N), EĞİTİMLERİNDE" TEKNİK YETERLİLİK, SÜREKLİ İYİLEŞTİRME VE ÜSTÜN HİZMET ANLAYIŞI İLE ULUSLARARASI KALİTEDE EĞİTİMLER VERMEYİ,
  • GWO SLS EĞİTİM MODÜLLERİNDE YER ALAN ‘’ SAPANCI, İŞARETÇİ EĞİTİMLERİNDE ‘’ TEKNİK YETERLİLİK, SÜREKLİ İYİLEŞTİRME, GÜVENLİ VE ÜSTÜN HİZMET ANLAYIŞI İLE ULUSLARARASI KALİTEDE EĞİTİM VERMEYİ,
  • EĞİTMEN EĞİTİMLERİNİN GÜNCELLENMESİNE,
  • EĞİTİMLERİMİZDE KULLANILAN TÜM TEKNİK EKİPMANLARIN, TEKNOLOJİYE UYGUNLUĞU, PERİYODİK OLARAK YA DA BEKLENMEDİK KAZA DURUMUNDA ÜRETİCİ TARAFINDAN YETKİLENDİRİLMİŞ YA DA EĞİTİM ALMIŞ UZMAN TARAFINDAN DÜZENLİ KONTROL ETTİRMEYİ,
  • EĞİTİM YERİMİZDE VE EĞİTİMLERİMİZDE KARŞILAŞTIĞIMIZ KAZA, RAMAK KALA VE RİSKLER İLE İLGİLİ RAPORLAMALARIN, VERİLERİN DÜZENLİ OLARAK TUTULMASI, RİSK ANALİZLERİNİN GÜNCELLENMESİ VE GWO GLOBAL İLE GÜNCEL KAZA RAPORLARININ PAYLAŞILMASINI SAĞLAMAYI,
  • EĞİTİM DEĞERLENDİRME FORMLARI ÜZERİNDEN YOLA ÇIKARAK, DÜZELTİCİ ÖNLEYİCİ FAALİYETLERLE, KATILIMCI GERİ DÖNÜŞ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAYI,
  • SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYİ

TAAHHÜT EDİYORUZ.ÇEVRE POLİTİKAMIZ

EKSTREM İŞLER ÇEVREYİ KORUR, ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI MEYDANA GELEBİLECEK KİRLİLİĞİ ÖNLER VE DOĞAL KAYNAKLARIN VE ENERJİNİN VERİMLİ KULLANIMINI SAĞLAMAK İÇİN UYGULANAN YASALAR VE STANDARTLARA UYAR.

YOĞUN VE YANLIŞ ENERJİ KULLANIMININ DÜNYAMIZA VERDİĞİ ZARAR VE İNSAN YAŞAMINA ETKİLERİ KONUSUNDA TOPLUMSAL BİLİNÇ OLUŞMASINI SAĞLAMAK AMACIYLA ÇALIŞMALAR YAPAR.

ATIKLARIN AZALTILMASI VE KAYNAĞINDA SINIFLANDIRILMASI İÇİN ÖNLEMLER ALIRKEN DAHA ÇEVRECİ YÖNTEMLER KULLANMAK İÇİN GEREKEN ARAŞTIRMALARI YAPAR.

DOĞAL KAYNAK KULLANIMININ EN AZ SEVİYEDE TUTULMASI İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALARI YAPAR VE BU KONUYU SÜREKLİ GÜNDEMİNDE TUTAR.

ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI MEYDANA GELEN ATIKLARI SINIFLANDIRIR, TOPLAR VE YETKİLİ KURULUŞLARA EMNİYETLİ BİR ŞEKİLDE TESLİM EDER. DEĞERLENDİRİLEBİLİR ATIKLARI AYRI TOPLAYARAK DEĞERLENDİRİLMESİ AMACIYLA İLGİLİ KURULUŞLARA TESLİM EDER.

ÇALIŞIRKEN TOPRAK, HAVA VE SU KİRLİLİĞİ VE GÜRÜLTÜYE NEDEN OLMADAN ÇALIŞMAK İÇİN ÖZEL YÖNTEMLER KULLANIR. ÇEVRE RİSKLERİNİ FAALİYETLERİ GERÇEKLEŞTİRMEDEN ÖNCE BELİRLEYEREK BU RİSKLERİN ORTADAN KALDIRILMASI İÇİN ÇALIŞMALAR YAPAR.

ÇEVREYİ KAZALARI VE BUNLARIN ETKİLERİ KONUSUNDA PERSONELİNİ BİLGİLENDİRİR, ÇEVRE BOYUTLARINI BELİRLER, BOYUTLARIN ÇEVREYE OLAN ETKİLERİNİ EN AZA İNDİRMEK VE ORTADAN KALDIRMAK AMACIYLA HEDEFLER OLUŞTURUR.

ÇEVRESEL KONULARDA KURALLAR OLUŞTURUR VE PERSONELİNİN BU KURALLARA UYMASINI SAĞLAMAK AMACIYLA EĞİTİMLER YÜRÜTÜR VE ETKİNLİK İÇİN GEREKEN KONTROLLERİ YAPAR. PERSONELİNİ ATIK YÖNETİMİ VE ÇEVRE KORUMA KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRİR. PERSONELİN KİRLİLİĞİN AZALTILMASI VE ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ ÇALIŞMALARINA KATILIMINI SAĞLAR.

TÜM ÇALIŞMALARININ ÇEVREYE OLAN ETKİLERİNİ VE YAPTIĞI FAALİYETLERİN ETKİNLİĞİNİ DEĞERLENDİRMEK ÜZERE KENDİ KENDİNİ DENETLER.KVKK POLİTİKAMIZ

EKSTREM İŞLER, KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA YÜRÜRLÜKTE BULUNAN TÜM MEVZUATA UYGUN DAVRANMAK İÇİN AZAMİ GAYRET GÖSTERİR.

EKSTREM İŞLER, KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI ÇERÇEVESİNDE ŞİRKETİMİZ VERİ İŞLEME FAALİYETLERİNİ 6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNUNDA YER ALAN DÜZENLEMELERE TİTİZLİLİKLE UYAR. KİŞİSEL VERİLER ŞİRKETİMİZİN İŞ FAALİYETLERİNİN GEREKTİRDİĞİ ÖLÇÜDE VE BUNLARLA SINIRLI OLARAK İŞLENİR.

EKSTREM İŞLER, KİŞİSEL VERİ SAHİPLERİNİ VE ÇALIŞANLARINI BİLGİLENDİREREK GEREKLİ ŞEFFAFLIĞI SAĞLAR, VERİLERİ İŞLER VE KORUR.

EKSTREM İŞLER, KİŞİSEL VERİLERİN HUKUKA AYKIRI OLARAK AÇIKLANMASINI, KİŞİSEL VERİLERE HUKUKA AYKIRI OLARAK ERİŞİLMESİNİ ÖNLEMEYE VE BU KONU HAKKINDA FARKINDALIĞIN ARTTIRILMASI İÇİN ÇALIŞANLARINA VE İŞ BİRİMLERİNE GEREKLİ EĞİTİMLERİ DÜZENLER.

EKSTREM İŞLER VERİ SORUMLULARI, KİŞİSEL VERİLERİ KANUN HÜKÜMLERİNE AYKIRI OLARAK BAŞKASINA AÇIKLAMAZ VE İŞLEME AMACI DIŞINDA KULLANMAZ. KİŞİSEL VERİLERİ İŞLEME, KİŞİSEL VERİLERİN AKTARILMASI KANUN HÜKÜMLERE UYGUN OLARAK YAPILIR. KİŞİSEL VERİLERİN YURT DIŞINA AKTARILMASI KURULCA İLAN EDİLEN YETERLİ KORUMANIN BULUNDUĞU YABANCI ÜLKELERE AKTARILABİLİR.

EKSTREM İŞLER, KİŞİSEL VERİLERİ İŞLENDİKLERİ AMAÇ İÇİN GEREKLİ OLAN SÜREYİ YASAL MEVZUATTA ÖNGÖRÜLEN SÜRELERE GÖRE MUHAFAZA EDER. GWO EĞİTİMLERİNDE ALINAN BİLGİLER ÖNCELİKLE YASAL MEVZUAT KAPMASIMDA DEĞERLENDİRİLİP GWO STANDARTLARINA GÖRE SAKLANIR.

EKSTREM İŞLER, KİŞİSEL VERİLERİ SAKLAMA SÜRELERİ SONUNDA YASAL MEVZUATTA BELİRLENEN İMHA YÖNTEMLERİNE (Silinmesi, Yok Edilmesi, Anonim Hale Getirilmesi) UYGUN BİR ŞEKİLDE İMHA EDER.

EKSTREM İŞLER

World Wide

Ekstrem İŞLER ; eğitim ve yüksekte çalışma alanlarında, uluslararası standartlar çerçevesinde 4 kıta ve 16 farklı ülkede en prestijli yurtiçi ve yurtdışı projelerini tamamlamış, güvenli çalışma yöntemleri ve farklı işlerde sahip olduğu geniş deneyimi ile yıllar içerisinde ülkemizde global hizmet sağlayan alanında uzman firmalardan biri olmuştur.


map

2021 Müşteri
Memnuniyet Oranı: 94.6%
2020 Müşteri
Memnuniyet Oranı: 87.3%