Periyodik Bakım Hizmetleri

Rüzgar Türbin Kuleleri, içerisinde kullanılan mekanik ve elektrikli vinç sistemleri , asansör bileşenleri ( tirak, duallift block stop gibi ), merdivenler, kurtarma çantası ve ilkyardım setleri yasal mevzuat gereği periyodik olarak kontrol edilmelidir.

Ekstrem İŞLER, Rüzgar Türbin Kule içi periyodik kontrollerini sağlayabilecek tecrübe, ekipman ve uzman teknisyenlere sahiptir. Almanya , İspanya ve Fransa da üretici eğitimlerine katılmış, sertifikalandırılmış ve ülkemizde Almanya partner firma ile 300 den fazla türbinde kule içi denetim çalışmaları sağlamıştır. Uygulanan her bir kontrol çalışması, üretici talimatına uygun , alanında uzman teknisyenler tarafından raporlanmaktadır.

Ekstrem İŞLER teknisyenleri, ülkemizde ve yurtdışında bir çok RES projesinde görev almıştır. Ekibimiz kendini sürekli yenileyerek, en son teknoloji ve ekipmanları sahip olduğu tecrübelerine ekleyerek çalışmalarına doğrudan yansıtmaktadır. Rüzgar Türbin projelerimizde görev alan personellerimizin tamamı; başta GWO ST ( Global Wind Organisation Safety Training) ve IRATA International ( Industrial Rope Access Trade Association ) olmak üzere, bir dizi akredite özel eğitimi başarılı bir şekilde tamamlamış, uluslararası bağımsız eğitim kurumları tarafından eğitimleri sertifikalandırılıp, kayıt altına alınmıştır.

Vinç Kontrolü
Asansör Kontrolü
Block Stop
Tirak
Dual Lift
Merdiven Kontrolü
Asansör Kontrolü
Kurtarma Çantası KontrolüÖRNEKLER

HİZMET TİPLERİ

Ekstrem İŞLER olarak sağladığımız hizmetlerden örnekler.


Raporlama Süreci

Ekstrem İşler Teknisyenleri, tüm periyodik kontrol talimatlarını, işin başından sonuna dek geçerli olan tüm uygulama prosedürlerini ve onarım sürecindeki her müdahaleyi fotoğraflarla dökümante edip kayıt altına alır. Bu şekilde arşivlenen dokümantasyonlar, yapılan uygulamanın doğruluğunu değerlendirme açısından müşteriye güven sağlar.


Güvenlik ve Uygulama Yöntemi

Ekstrem İŞLER olarak, kontrol sırasında veya bakım, onarım esnasında , çalışmaya başlamadan önce mutlaka ürünlerin güvenlik bilgi formunu okuruz.

Ekibimiz güvenlik talimatlarının içerdiği , ekipmanlar ve iş güvenlik önlemleri sağlanmadan çalışmaya başlamaz. Her gün iş başı konuşmalarında teknisyenler ekip şefleri tarafından mevcut tehlikeler ve alınacak önlemler hakkında bilgilendirilir. Bu bilgilendirmeler kayıt altına alınır .Hatalı ya da eksik malzeme olması durumunda, risk gördüğü her an, her bir teknisyenimiz işi durdurma yetkisine sahiptir. Konu İş Güvenliği ise Ekstrem İŞLER asla risk almaz.Referanslar

2021 Müşteri
Memnuniyet Oranı: 94.6%
2020 Müşteri
Memnuniyet Oranı: 87.3%