Retrofit

Rüzgar Türbinleri, hizmet ömürleri boyunca periyodik kontrol ve bakıma ihtiyaç duyar. Ekstrem İŞLER, periyodik kontrol sırasında , üretim ve iklimsel nedenlerle hasar gören türbin bileşenlerinin bakım ve onarım servisini sağlayıp, türbin verimliliğini ve ömrünü uzatmayı amaçlar.

Ekstrem İŞLER teknisyenleri, ülkemizde ve yurtdışında bir çok RES projesinde görev almıştır. Ekibimiz kendini sürekli yenileyerek, en son teknoloji ve ekipmanları sahip olduğu tecrübelerine ekleyerek çalışmalarına doğrudan yansıtmaktadır. Rüzgar Türbin projelerimizde görev alan personellerimizin tamamı; başta GWO ST (Global Wind Organisation Safety Training) ve IRATA International (Industrial Rope Access Trade Association) olmak üzere, bir dizi akredite özel eğitimi başarılı bir şekilde tamamlamış, uluslararası bağımsız eğitim kurumları tarafından eğitimleri sertifikalandırılıp, kayıt altına alınmıştır.

Asansör Korkuluk Değişimi
Asansör Halat Değişimi
Merdiven Değişimi
Vinç Değişimi
Kablo Tamiri
Süpervizör Hizmeti
Kablo Tutucu Braket Cıvata DeğişimiÖRNEKLER

HİZMET TİPLERİ

Ekstrem İŞLER olarak sağladığımız hizmetlerden örnekler.


Raporlama Süreci

Ekstrem İşler Teknisyenleri, tüm periyodik kontrol talimatlarını, işin başından sonuna dek geçerli olan tüm uygulama prosedürlerini ve onarım sürecindeki her müdahaleyi fotoğraflarla dökümante edip kayıt altına alır. Bu şekilde arşivlenen dokümantasyonlar, yapılan uygulamanın doğruluğunu değerlendirme açısından müşteriye güven sağlar.


Güvenlik ve Uygulama Yöntemi

Ekstrem İŞLER olarak, kontrol sırasında veya bakım, onarım esnasında , çalışmaya başlamadan önce mutlaka ürünlerin güvenlik bilgi formunu okuruz.

Ekibimiz güvenlik talimatlarının içerdiği , ekipmanlar ve iş güvenlik önlemleri sağlanmadan çalışmaya başlamaz. Her gün iş başı konuşmalarında teknisyenler ekip şefleri tarafından mevcut tehlikeler ve alınacak önlemler hakkında bilgilendirilir. Bu bilgilendirmeler kayıt altına alınır .Hatalı ya da eksik malzeme olması durumunda, risk gördüğü her an, her bir teknisyenimiz işi durdurma yetkisine sahiptir. Konu İş Güvenliği ise Ekstrem İŞLER asla risk almaz.Referanslar

2021 Müşteri
Memnuniyet Oranı: 94.6%
2020 Müşteri
Memnuniyet Oranı: 87.3%